E-mail: [chránené e-mailom]

Tel: + 86 15274678208

Všetky kategórie

firemný profil

Domov> O nás > firemný profil

Email [chránené e-mailom]

Tel: + 86 15274678208

Pridať: 3. poschodie, inkubačná budova, č. 2, Longping High-tech Park, č. 98 Xiongtian Road, okres Furong, mesto Changsha, provincia Hunan

firemný profil

Hunan Essence Biotech Co., Ltd. je popredným čínskym poskytovateľom prírodných zložiek a ich riešení. Zaviazala sa prinášať prírodné rastlinné esencie a funkčné zložky každému, každej rodine a každej organizácii a budovať zelený a zdravý svet.

Obchodná filozofia Hunan Essence je „zákazník vyhráva, my môžeme len vyhrať“. Zákazníkom poskytujeme konkurencieschopné a spoľahlivé produkty, riešenia a služby v oblasti doplnkov stravy, zdravotných produktov, kozmetiky, potravinových/kŕmnych doplnkových látok, liekov atď. a otvárame spoluprácu s ekologickými partnermi, aby sme naďalej vytvárali hodnotu pre zákazníkov. Essence trvá na neustálych inováciách podľa potrieb zákazníkov, zvyšovaní investícií do výroby a výskumu a vývoja a na rozvoji spoločne so zákazníkmi.

Spoločnosť sa nachádza v zóne národného ekonomického rozvoja Changsha, Hunan, centre čínskeho priemyslu rastlinných extraktov. Je vybavená pokročilými výrobnými linkami na extrakciu, nezávislými centrami výskumu a vývoja a tímom výskumu a vývoja na vysokej úrovni. V súčasnosti bola založená hlavná séria prírodných rastlinných extraktov na posilnenie imunity, výživy a zdravotných produktov a ďalších smerov, vrátane výroby rastlinného prášku, prášok z ovocnej šťavy, rastlinné extrakty. Hlavný produktový systém. Naše produkty spĺňajú požiadavky ISO9001, Organic, Kosher, Halal a ďalšie certifikácie.

Horúce kategórie